חומצה היאלורונית למילוי קמטים

סוגים ושימושים לעור הפנים

חומצה היאלורונית

סוגים ושימושים לעור הפנים

חומצה היאלורונית היא חומר מהפכני ששינה את פני הרפואה האסטתית והקוסמטית, והיא משמשת מיליוני
אנשים ברחבי העולם. זהו חומר בטוח מאוד, כמעט ללא תופעות לוואי.

כיום יש עשרות סוגים של חומצות היאלורוניות, המיוצרות בידי חברות שונות. השימוש העיקרי והיעיל ביותר בחומצות ההיאלורוניות הוא הזרקה למטרות מילוי, אך לאחרונה החלו גם להעשיר בהן מוצרי טיפוח ואיפור שונים.

בקליניקת BU נעמה קסרי משתמשים במוצרים האיכותיים ביותר המאושרים בידי ה-FDA ומשרד הבריאות.

הזרקת חומצה היאלורונית למילוי קמטים ולהשבת הנפח

כדי להילחם בסימני הזמן ולהשיב לעור מראה צעיר ומטופח מזריקים חומצה היאלורונית לשכבות העמוקות בעור (היפודרמיס). הזרקה עמוקה לרקמות מחדשת את הרקמה כולה!

מהם האיזורים בהם נעשה שימוש בחומצה היאלורונית?
באמצעות ההזרקה ממלאים קמטים, מטשטשים צלקות |(אקנה וכו) מעבים ומעצבים שפתיים, מטפלים בקמטוטים מעל השפה, ממלאים רקות, מוסיפים חיוניות לטקסטורת העור, מעצבים ומפסלים את האף .את עצמות הלחיים, מדגישים את קו הלסת, משפרים ומעדנים אתגב כף היד, ממצקים את הצוואר והדקולטה וממלאים את שקעי העיניים.

כל ההזרקות מבוצעות על ידי רופאים בלבד!
אזורי הזרקה (מקור:Stylage)

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית (Hyaluronic Acid) היא חומר פולימרי העשוי מתרכובת של מולקולות הנמצאות ברקמות שונות בגוף האדם והינה האחראית העיקרית על גמישותו של העור.
כך שלמעשה, חומצה היאלורונית קיימת בגוף שלנו באופן טבעי. “עור של תינוק” הוא עור מלא בחומצה היאלורונית, המייצרת קולגן.
מגיל 30 הגוף מאט את קצב ייצור הקולגן, ומתחיל תהליך של הזדקנות העור. ככל שאנו גדלים ייצור הקולגן מואט, ובגיל 40 הוא פוסק.
במעבדות הצליחו לייצר חומצה היאלורונית, המדמה את הקולגן שהגוף מייצר, ואינה נדחית על ידו או מעוררת תגובות אלרגיות. החומצה ההיאלורונית סינתטית לחלוטין ואינה באה מהחי או מהצומח, ולכן היא זמינה בדרגות סמיכות שונות ובמבנים מולקולריים שונים (מצולבת או לא מצולבת), ואפשר להתאימה לנתוני הלקוח, לאופי העור ולאזורי ההזרקה.

סוגי חומצה היאלורונית

קיימים 2 סוגים עיקריים של חומצות בהזרקה, הנבדלים זה מזה בקשרים שבין המולקולות. בסוג אחד הצמיגות גבוהה, והוא מיועד לאזורים הדורשים נפח כמו הלחיים והסנטר, בסוג האחר הצמיגות נמוכה, והוא מיועד לאפידרמיס (החלק העליון של העור), ומתאימה לשיפור מרקם העור ולמילוי קמטוטים עדינים בפנים.

מיקומי הזרקה, טווח השפעה ומאפיינים (מקור: TEOSYAL)

מילוי והזרקת חומצה היאלורונית: סוגי טיפולים

למי מתאים טיפול בחומרי מילוי?

לנשים שאוהבות טיפוח, שמעוניינות להאט את תהליך ההזדקנות העור או לשפר את סימני הגיל ולרענן את המראה, לנשים שמתחילות לראות בעורן את סימני הגיל (איבוד או צניחה של העור או עור עייף), לנשים שירדו במשקל בצורה דרסטית, רוצות לשפר את מראה עור הפנים ולשמור על מראה עור צעיר ורענן לאורך זמן.
למה היא משמשת?
למילוי קמטים שטחיים עד עמוקים, איזון אי סימטריה בפנים, הקניית נפח לאזורים שונים בפנים, מילוי צלקות אקנה ועוד

הזרקת חומצה היאלורונית לפני (צד ימין) ואחרי (צד שמאל)

מותגים ויצרנים של חומצה היאלורונית

כל ההזרקות מבוצעות על ידי רופאים בלבד!

קיימים יותר מ-200 יצרנים של חומרי מילוי (הזרקות) ותכשירי טיפוח או אסטתיקה (קרמים) שונים המשתמשים בחומצה היאלורונית. אנו בקלינקה משתמשים במותגים של הייצרנים המובילים בעולם: סטילאז’, רסטילן, רדיאס, בלוטרו, טאוסיאל ועוד.

חומצה היאלורונית סיכונים ותופעות לוואי

האם היא בטיחותית?
חומצה היאלורונית נמצאת בשימוש משנות התשעים ומוזרקת אצל מליוני נשים בכל העולם. זהו הטיפול הבטיחותי ביותר בעולם האסתטיקה ומאחר וחומצה ההיאלרונית נמצאת בגוף האדם, הגוף מזהה אותה כחומר מוכר.
על בטיחותם ועל יעילותם של המוצרים לאורך זמן מעידות אין-ספור הוכחות חותכות.

עם זאת, לאחר הטיפול  קיימות כמה תופעות לוואי קלות: אדמומיות, שטפי דם או נפיחות קלה באזור ההזרקה תופעות אלה חולפות וניתנות לטיפול.

לעיתים רחוקות נוצרת גבשושיוּת באזור ההזרקה. אם זו אינה נעלמת לאחר עיסוי האזור, אפשר להזריק אליו היאלורונידאז, חומר שמפרק את החומצה במהירות ללא זכר למילוי. בחומר זה משתמשים גם כאשר תוצאות הטיפול אינן לרוחו של המטופל.

לא מומלץ לבצע טיפולים בזמן ההיריון, מכיוון שבתקופה זו גופך משתנה וחווה תנודות הורמונליות. נחכה לך בשמחה כשתחזרי מהלידה עם ידיים מלאות ב”ה (-:

כל ההזרקות מבוצעות על ידי רופאים בלבד! אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר המאושרים בידי ה-FDA ומשרד הבריאות.

לכמה זמן חומצה היאלורונית מחזיקה מעמד?

אחת הסיבות שנשים נמנעות מטיפול בחומצה היאלורונית היא שהחומצה אינה נשארת בגוף לכל החיים, אך האם משהו אחר בגוף נשאר לכל החיים? תווי הפנים משתנים ללא הרף משנה לשנה, ולמעשה, אחד היתרנות העיקריים של החומצה ההיאלורונית הוא שהיא מתבגרת ביחד איתך.
החומצה ההיאלורונית מחזיקה מעמד בין חצי שנה לשנתיים, תלוי באזור הטיפול: באזורים תנועתיים יותר החומצה ההיאלורונית מתפרקת מהר יותר ומחזיקה מעמד פחות זמן, ובאזורים תנועתיים פחות (כמו שקעי העיניים או עצמות הלחיים) החומצה ההיאלורונית יכולה להחזיק מעמד עד שנתיים. כמובן, גם גורמים אחרים משפיעים, כמו שתיית מים, חשיפה לשמש, עישון, פעילות גופנית מואצת ועוד. בכל מקרה, לא מומלץ לחכות שהחומצה תתפוגג, ורצוי להגיע לפני תום השנתיים כדי לשמרה.

החומצה מחזיקה בין חצי שנה לשנתיים - תלוי באזור הטיפול

מחיר חומצה היאלורונית משתנה עפ"י סוג החומצה וסמיכותה

חומצה היאלורונית תמונות לפני ואחרי

רוצה לקבל פרטים נוספים?

יצירת קשר

יש לך שאלה או רוצה לקבל מידע נוסף? בואי לפגישת ייעוץ ללא עלות והתחייבות!
מלאי כמה פרטים כאן ונחזור אלייך בהקדם:

אנחנו פועלים בכל האמצעים על מנת לשמור ולאבטח את המידע שלך ואנחנו שונאים ספאם! אז אל דאגה כי לעולם לא נשלח לכם דיוור ללא רשות או נעביר את המידע שלך לצד שלישי

את מוזמנת גם להתקשר אלינו או לשלוח לנו מייל: