טיפול בשקעים מתחת לעיניים לקבלת מראה צעיר ורענן. התוצאה היא מיידית ומחזיקה מעמד עד שנה וחצי

מילוי שקעים מתחת לעיניים עם חומצה היאלורונית

השבת המראה הרענן בשקעי העיניים

כיצד הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לשקעים בעיניים משפרת את המראה?

באזור שקעי העיניים יש שומן תת עורי שנספג עם הגיל, ויוצר מתחת לעיניים שקע הגורם כהות ומראה עייף ולא מחמיא. מלבד הצניחה החלה באזור הלחי העליונה, בשל הידלדלות מואצת של רקמת השומן התת-עורית, העור הופך באופן טבעי דק ויבש עם הגיל, וכתוצאה מכך שכבת כלי הדם הוורידיים הכחלחלים שמתחת לעור השקוף כמעט נראית דרכו. במרבית המקרים, תהליך ההתבגרות מלווה בהעמקת השקע הטבעי שמתחת העיניים, הקרוי “מרזב הדמעות”, דבר שמחמיר מאוד גם הוא את המראה הכהה. כמובן, גם את המבנה הגנטי של ארובת העין אפשר לשפר באמצעות מילוי האזור בחומצה היאלורונית ייעודית, שכן העור באזור זה דק, עדין ונוטה לקמטוטים, והחומצה ההיאלורונית אינה סופחת נוזלים ומכילה ויטמנים, מינרלים וחומצות אמינו המסייעים לטפחו. התוצאה מייידית ומעניקה מראה רענן וצעיר. הטיפול מומלץ לנשים מעל גיל 30, וכמובן, אם נוצר שקע בגלל מבנה פנים אפשר לטפל גם לפני כן.

מילוי שקעי עיניים

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית אל העור באמצעות קנולה (צינורית מתכת דקיקה) או באמצעות מחט דקיקה, המאפשרת לרופא המטפל למלא את אזור שקעי העיניים. אנו משתמשים בחומצות היאלורוניות ייעודיות לאזור זה שאינן סופחות נוזלים. 

מהו משך הטיפול?

משך הטיפול כחצי שעה, במהלכו מוזרקת חומצה היאלורונית ייעודית לאזור זה, את התוצאות ניתן לראות באופן מיידי ומחזיקות מעמד עד שנה וחצי. 

עיגולים שחורים מתחת לעיניים

שחור מתחת לעיניים כהות מתחת לעיניים נגרמת בראש וראשונה מגנטיקה, אך גם כתוצאה מהגיל. כשאנו מתבגרים השומן התת עורי באזור העיניים נספג, ובגלל זוויות האור והצל בשקע הנוצר האזור נראה כהה יותר. גם הריקמה הדקיקה מתחת לעיניים גורמת לכלי הדם באיזור זה להראות דרכו. מילוי שקעי העיניים תורם לפיכך לטשטוש הכהות, ע”י הרמה עדינה של עור ומילוי השקע.
בנוסף, ניתן גם להשתמש בסרום ייעודי.

מילוי שקעי עיניים

האם ישנן תופעות לוואי?

עשויות להופיע תגובות הנפוצות בטיפולי הזרקת חומצה היאלורונית (נפיחות, אדמומיות, כאב, גירוד, שינוי צבע ומרקם). תוכלי לקבל אלחוש מקומי בזמן ההזרקה, לפי מידת הצורך.

הסיכונים בהזרקה הנם מינימליים ביותר ולכל היותר כרוכים במעט כאב ואי נוחות ובמקרים נדירים סימן כחול קטן בסמוך לאזור ההזרקה. רגישות יתר או תגובה אלרגית לחומצה היאלורונית תוארו במקרים נדירים ביותר בלבד. לכן אין צורך בביצוע זריקת טסט כפי שהיה נדרש בעבר עם מוצרים על בסיס קולגן.

לפני ואחרי

רוצה לקבל פרטים נוספים?

יצירת קשר

השאירי פרטים כאן

צרי קשר עכשיו

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם