עיצוב עצמות לחיים

עיצוב עצמות לחיים באמצעות חומצה הילראונית

ניתן להשיב נפחים ולפסל את עצמות הלחיים באמצעות חומצה היאלורונית או רדיאס, באופן המתאים ביותר למבנה הפנים שלך. עצמות לחיים מעוצבות, מקנות לפנים מראה צעיר ורענן ובטיפול פשוט יחסית, תוכלי להדגיש ולייפות את מראה עצמות הלחיים. כיום, באמצעות טיפולים עדינים מאוד, אפשר להגיע למראה הנחשק ללא צורך באיפור, וליהנות ממנו עד שנה וחצי. חומצה היאלורונית היא מולקולת סוכר המצויה בשכבות העור הפנימיות בגופנו. תפקידה לקשור מולקולות מים לתאי העור, ובכך לשמור על לחות העור, על הנפח שלו ועל המבנה שלו.

במהלך השנים ריקמת השומן בעור מדלדלת, ישנה צניחה והתרוקנות של הלחי, בנוסף, העור מתייבש, מאבד קולגן וחומצות היאלורוניות ומקבל קמטוטים באזורי הלחיים. באמצעות טיפולים החומצה היאלורונית, ניתן לעצב ולהשיב נפחים לאיזור הלחיים וכן לקווי החיוך והאזורים מסביב לאף, מתחת לעיניים ועוד. השבת החומצה ההיאלורונית ללחייך תאפשר לעור שלך לקבל את החומצות, המינרלים והויטמינים החסרים בו ליצירת תהליך החלמה וריפוי, למילוי הלחיים ולהרמת עצמות הלחיים.

מדוע עצמות הלחיים חשובות לפנים?

עצמות לחיים מעוצבות מקנות לפנים מראה צעיר ורענן יותר, ואילו עצמות לחיים שטוחות או שקועות יוצרות אשליה של פנים נפולות ועייפות. במהלך השנים האחרונות יותר ויותר נשים, צעירות ומבוגרות, מוצאות את החשיבות בעצמות לחיים גבוהות ומודגשות כסמל לנעורים, לנשיות וליופי. בקרב הנשים המבוגרות עיצוב הלחיים בא לתת מענה לנסיגת עצמות הפנים, לשינוי בפיזור השומן ולירידה בגמישות העור עקב הפחתה ברמת הקולגן או ירידה גדולה במשקל.

עיצוב או פיסול הלחיים יכולים לסייע בהסתרת שקעים באזור הלחיים, לטשטש את הקמטים בצידי האף ולהפוך את מראה הפנים ממבוגר ועייף לצעיר ואף סקסי. בקרב הנשים הצעירות עיצוב הלחיים ועיצוב הלסת נועד להקנות לפניהן מראה רזה יותר, לחדד את קו הלסת וליצור מראה של פנים מסורטטות. הטיפול מתאים בעיקר לנשים שמבנה פניהן ארוך ומלבני או עגול. באמצעות עיבוי הלחיים אפשר לשנות את מסגרת הפנים ולהקנות לה אופי ייחודי.

כיצד מתבצע טיפול הזרקת חומצה היאלורונית ללחיים?

הליך פשוט יחסית ותוצאותיו המיידיות נראות טבעיות ומחמיאות.החומצה ההיאלרונית חיונית לעור ומעניקה לרקמות את הנפח והלחות ומשמשת כבסיס לקולוגן ולסיבי האלסטין  רוב חומרי המילוי מכילים לידוקאין (חומר אלחוש), המעלימים את הכאב כמעט לחלוטין. אנו משתמשים בחומצה היאלורונית המיועדת לאזור הלחיים, המכילה ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו שעוזרת לטפל גם במרקם העור .  לקראת גיל 40 חלה הידלדלות של רקמת השומן התת-עורי ולכן אזור הלחיים מאבד נפחים דבר הגורם למראה עייף וחסר חיוניות  .

הטיפול מתבצע בעזרת הזרקה תת עורית של חומצה היאלורונית, באמצעות מחט דקיקה.

מהו משך הטיפול ומתי צריך לחזור לטיפול נוסף?

זמן הטיפול כחצי שעה, עם תוצאות מהירות שיישארו עד שנה וחצי. מומלץ לקבוע טיפול מעקב נוסף לאחר שבועיים עד ארבעה שבועות, לתוצאות מייטביות.

אזור הלחיים, אינו מאופיין בתנועתיות (לעומת השפתיים) ועל כן, החומצה ההיאלורונית באיזור זה  אינה מתפרקת מהר.
הטיפול מעניק מראה רענן ולא עייף.

מה הן תופעות הלוואי בהזרקת חומצה היאלורונית ללחיים?

לאחר ההזרקה עשויות להופיע תגובות נפוצות (נפיחות, אדמומיות, כאב, גירוד, שינוי צבע ומרקם). ניתן לקבל הרדמה מקומית בזמן ההזרקה, לפי מידת הצורך.

 

לפני ואחרי

אולי יעניין אותך: אזורי טיפול מילוי והזרקות חומצה היאלורונית

עצמות לחיים

עיצוב עצמות הלחיים באמצעות חומצה היאלורונית או רדיאס, בהתאמה מלאה למבנה הפנים

שקעי עיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים עם חומצה היאלורונית להשבת המראה הרענן בשקעי העיניים
טיפול מבוקש!

צידי האף והפה

באמצעות טכניקות מתקדמות, בשילוב חומר מיוחד ניתן לטפל ולהשיב את המראה הרענן

רוצה לקבל פרטים נוספים?

יצירת קשר

השארת פרטים כאן

ליצירת קשר עכשיו

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם