טיפול מילוי שקעי עיניים

מילוי שקעי עיניים

טיפולים מתקדמים נגד שקעים מתחת לעיניים

שתפו :

ישנן סיבות רבות לשקעי עיניים/ התרוקנות הריקמה מתחת לעיניים, ביניהם שינויים בשרירי הפנים, מבנה העצם ובמרזב הדמעות. שקעים אלו יוצרים מראה עייף.

באמצעות מילוי שקע העין, המראה העייף נעלם ובמקומו האיזור נראה טבעי ורענן. טיפול המבוצע ע”י רופא מנוסה.

ניתן לראות את התוצאות מייד לאחר הטיפול והן מחזיקות עד שנה וחצי

מראה של שקעים מתחת לעיניים

העור מתחת לעיניים דק מטבעו ודל ברקמת השומן התת-עורי שלו. מתחתיו נמצאת רקמה עשירה בכלי דם, ועם הגיל, מלבד הצניחה באזור הלחי העליונה, בשל הידלדלות מואצת של רקמת השומן התת-עורית, העור הופך באופן טבעי דק ויבש. כתוצאה מכך שכבת כלי הדם הוורידיים הכחלחלים שמתחת לעור השקוף כמעט נראית דרכו. במרבית המקרים, תהליך ההתבגרות מלווה בהעמקת השקע הטבעי שמתחת העיניים, הקרוי “מרזב הדמעות”, ודבר זה מחמיר מאוד גם הוא את המראה הכהה. כיום ישנם חומרים ייעודיים לאזור העיניים בלבד.

ההזרקה מתחת לעיניים/שקעי עיניים

הזרקה מתחת לעין ממלא את השקע ושפרת את מראה עצמות הלחיים ללא טיפול נוסף ושיפור מרקם העור. התוצאה המתקבלת תורמת למראה פנים צעיר ורענן. נשים וגברים רבים, שטופלו באזור שקעי העיניים מעידות.ים שהאזור הפך בהיר יותר ושהטיפול החזיק מעמד עד שנה וחצי ולפעמים אף יותר!
אנו משתמשים בחומר היחיד מסוגו המותאם למילוי שקעים מתחת לעיניים. החומר מורכב מחומצה טבעית איכותית ומקומפלקס של ויטמנים ומינרליים. הוא מתאים לאזור העיניים כי הוא אינו סופח נוזלים, והוא ממלא את השקע בצורה הומוגנית. הבונוס בטיפול זה, מלבד המילוי, כמובן, הוא שיפור מרקם העור שמתחת לעין .

עיגולים שחורים מתחת לעיניים

שחור מתחת לעיניים כהות מתחת לעיניים נגרמת בראש וראשונה מגנטיקה, אך גם כתוצאה מהגיל. כשאנו מתבגרים השומן התת עורי באזור העיניים נספג, ובגלל זוויות האור והצל בשקע הנוצר האזור נראה כהה יותר. גם הריקמה הדקיקה מתחת לעיניים גורמת לכלי הדם באיזור זה להראות דרכו. מילוי שקעי העיניים תורם לפיכך לטשטוש הכהות, ע”י הרמה עדינה של עור ומילוי השקע. בנוסף, ניתן גם להשתמש בסרום ייעודי.

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית אל העור באמצעות קנולה (צינורית מתכת דקיקה) או באמצעות מחט דקיקה, המאפשרת לרופא המטפל למלא את אזור שקעי העיניים.

מהו משך הטיפול?

משך הטיפול כחצי שעה, במהלכו מוזרקת חומצה היאלורונית ייעודית לאזור זה, את התוצאות ניתן לראות באופן מיידי ומחזיקות מעמד עד שנה וחצי. 

האם ישנן תופעות לוואי?

עשויות להופיע תגובות הנפוצות בטיפולי הזרקת חומצה היאלורונית (נפיחות, אדמומיות, כאב, גירוד, שינוי צבע ומרקם). תוכלי לקבל אלחוש מקומי בזמן ההזרקה, לפי מידת הצורך.

הסיכונים בהזרקה הנם מינימליים ביותר ולכל היותר כרוכים במעט כאב ואי נוחות ובמקרים נדירים סימן כחול קטן בסמוך לאזור ההזרקה. רגישות יתר או תגובה אלרגית לחומצה היאלורונית תוארו במקרים נדירים ביותר בלבד. לכן אין צורך בביצוע זריקת טסט כפי שהיה נדרש בעבר עם מוצרים על בסיס קולגן.

בקליניקת BU נעמה קסרי הטיפולים נעשים על ידי רופאים אסתטיקאים מנוסים בתחומם בעלי ניסיון רב במילוי שקעי עיניים. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ, ניתן להתקשר בטלפון 6772*

תמונות לפני-אחרי

רוצה לקבל פרטים נוספים?

יצירת קשר

השאירי פרטים כאן

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם

צרי קשר עכשיו