מזותרפיה

שיטת טיפול אהובה ופופולארית בקרב נשים רבות בארץ ובעולם
שיטת טיפולים אנטי אייג'יניג, מתקדמת, להענקת מראה צעיר לעור הפנים, הצוואר והדקולטה.

טיפול אנטי אייג'יניג להענקת מראה צעיר לעור הפנים, הצוואר והדקולטה. בדיקור עדין של העור מוחדר קוקטייל המורכב מ-55 חומרים טבעיים ומזינים: מינרלים, ויטמינים, חומצות בסיס, חומצות אמינו וחומצה היאלורונית (הקוקטייל רשום כפטנט). בשיטת המזותרפיה, טיפול הפנים חודר את שכבת האפידרמיס ומגיע לשכבת הדרמיס, המאפשרת לחומרים המזינים להיכנס לגוף.
את הטיפולים מבצעים רופאים או קוסמטיקאיות מוסמכות בלבד.

סוגי מזותרפיה:

1. הזרקה תת עורית. בביצוע רופא בלבד!
2. הזרקה באמצעות מזופן. הזרקה שטחית, בביצוע רופא או קוסמטיקאית מוסמכת.
3. אינפיוז'ן של סטילאג' וּויאורה. מזו ללא מחטים, באמצעות מכשיר Infusion של החברות Stylage ו-Viora ובביצוע קוסמטיקאית מוסמכת.
4. טיפול מזו טריפל סי. מיצוק, הבהרה והקניית זוהר לעור הפנים באמצעות החדרת חומצה היאלורונית באמפולה ב-43 מעלות, לאחר מכן הסרת תאים בפילינג       באמצעות קרם המכיל 50%–70% חומצה גליקולית, ולבסוף החדרת האמפולה לשכבת הדרמיס במינוס 20 מעלות. בביצוע קוסמטיקאית מוסמכת.

meso_swiss

2. טיפול מזותרפיה באמצעות מזו-פן

מזו-פן הוא עט חשמלי בעל מחטים זעירות וצפופות, שיוצרות פציעות זעירות ומבוקרות ומעודדות את תהליך הריפוי וההחלמה של העור. העור מייצר קולגן ואלסטין ויוצר רקמה חדשה, משוקמת, מוצקה ובריאה. עדינות המזו-פן אפשר להשתמש בו בקרבת אזור העיניים ובאזור שמעל לשפתיים, ולנקות באמצעותו קמטים קטנים ועיקשים.

1. טיפול מזותרפיה Mesotherapy באמצעות הזרקה תת עורית:

סדרת זריקות תת-עוריות באמצעות מחט דקה מאוד היישר לאזורים המטופלים ומסביב להם, של חומצה היאלורונית, ויטמינים, מינרלים או חומרים פעילים אחרים במינונים קטנים. בטיפולי אנטי-אייג'ינג, החומרים מוזרקים לאורך קמטי הפנים, הצוואר, אזור החזה וגב הידיים. Anti-Aging mesotherapy יכול להתבצע ידנית באמצעות מזרק ומחט קטנה או באמצעות אקדח. הליך זה מתאים לכל סוגי העור, לטיפולים נגד ההזדקנות או להאטת הופעתם של קווים דקים וקמטים.

מזוטרפציה אינפיוז'ן

3. טיפול מזותרפיה באמצעות מכשיר אינפויז'ן

המכשיר מיוצר בידי חברת VIORA ונמכר בידי סטילאג'. התהליך מכונה ונתופורופורזיס: זרם חשמלי חלש החודר את שכבת העור העליונה ממצק את העור, ומחליק אותו לאורך תקופה ארוכה.

במה תבחיני לפני טיפול מזותרפיה (מזו-DEEP) ואחריו?

טיפול פנים בשיטת המזותרפיה מתאים לעור עייף, לעור הלוקה בפיגמנטציה, לעור רפוי, שמנוני או יבש, לעור שאינו מטופח ולעור הנוטה לאגור קמטוטים וצלקות אקנה. מיד לאחר הטיפול הראשון יהיה אפשר להבחין בשיקום העור – בהירותו, מיצוקו והגוון האחיד שהוא יקבל. העור יחזור להיות רענן וזוהר, מרקם העור יתחדש והוא יהיה בריא ונקי מצלקות, מקמטוטים או מנקבוביות פעורות.
טיפול המזו-DEEP חשוב במיוחד לאחר הזרקות של חומצה היאלרונית, כדי לשמור את התוצאות לאורך זמן ולהעצימן.

מזו פן של טאוסיאל (שוויץ)

חברת TEOXANE (שוויץ) עוקבת אחר ההתפתחות של סטנדרטים בטכניקות אנטי אייג'ינג. כל תקופה עם פתרונות האנטי אייג'ינג שלה, אבל עם הזמן, מעבר ליעילות ששנויה במחלוקת, טיפולים רבים היו כואבים. TEOSYAL®PEN מציע רכות, דיוק ותוצאות טבעיות, בהתאם לציפיות החולים

מזותרפיה במכשיר VIORA

  • ללא דיקור או מחטים
  • פולסים חשמליים זעירים
  • טיפול באורך של כ-30 דקות
  • טיפול הפנים נערך על ידי רופא מוסמך בלבד

מדובר בסדרה של 5 טיפולים, 3–4 שבועות זה מזה. תוצאות הטיפול במזותרפיה ניכרות כבר בטיפול הראשון, והתוצאות המלאות לאחר כמה חודשים.

כמה זמן דורש טיפול פנים במזותרפיה?

טיפולים קשורים

מתיחת פנים עם חוטים

pic8

עיבויי ומילוי שפתיים

pic1

חומצה היאלורונית

pic4

ביוטי בוסטר

pic2