טיפול בשקעים מתחת לעיניים

מתחת לעיניים העור דק מטבעו, והוא דל ברקמת השומן התת-עורי שלו. מתחתיו נמצאת רקמה עשירה בכלי דם, ועם הגיל, מלבד הצניחה של החלה באזור הלחי העליונה, בשל הידלדלות מואצת של רקמת השומן התת-עורית, העור הופך באופן טבעי דק ויבש. כתוצאה מכך שכבת כלי הדם הוורידיים הכחלחלים שמתחת לעור השקוף כמעט נראית דרכו. במרבית המקרים, תהליך ההתבגרות מלווה בהעמקת השקע הטבעי שמתחת העיניים, הקרוי "מרזב הדמעות", ודבר זה מחמיר מאוד גם הוא את המראה הכהה. כיום ישנם חומרים ייעודיים לאזור העיניים בלבד.

ההזרקה באזור זה משתלמת מכמה סיבות:

היא ממלאת את השקע, משפרת גם את מראה עצמות הלחיים ללא טיפול נוסף ותורמת למראה פנים צעיר ורענן. נשים רבות שטופלו באזור שקעי העיניים מעידות שהאזור הפך בהיר יותר ושהטיפול החזיק מעמד עד שלוש שנים!
אנו בקליניקה בחרנו להשתמש בחומר היחיד מסוגו כיום המותאם למילוי שקעים מתחת לעיניים. החומר מורכב מחומצה טבעית איכותית ומקומפלקס של ויטמנים ומינרליים. הוא מתאים לאזור העיניים כי הוא אינו סופח נוזלים, והוא ממלא את השקע בצורה הומוגנית. הבונוס בטיפול זה, מלבד המילוי, כמובן, הוא שיפור מרקם העור שמתחת לעין .

שחור מתחת לעיניים

כהות מתחת לעיניים נגרמת בראש וראשונה מגנטיקה, אך גם מן הגיל. כשאנו מתבגרים השומן התת עורי באזור העיניים נספג, ובגלל זוויות האור והצל בשקע הנוצר האזור נראה כהה יותר. מילוי שקעי העיניים תורם לפיכך לטשטוש הכהות, ומלבד זאת אפשר גם להשתמש בסרום ייעודי.

שקיות מתחת לעיניים

למען האמת, שקיות מתחת לעיניים אפשר להסיר בסכין המנתחים בלבד. עם זאת, אם אינך מעוניינת לעבור הליך פולשני שכזה, בטכניקה מיוחדת של הזרקת חומצה היאלורונית אפשר בחלק מהמקרים לטשטש את הנפיחויות, באמצעות הרמת רקמת העור עד לגובה שיעניק לפנייך מראה מחמיא.

טיפולים קשורים

עיבויי ומילוי שפתיים

pic1

מתיחת פנים עם חוטים

pic8

חומצה היאלורונית

pic4

ביוטי בוסטר

pic2

יצירת קשר

צרי קשר עכשיו

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם

טלפון: 09-7777021 חיוג מהיר: 6772*
כתובת: אבא אבן 8, הרצליה 
דוא"ל: info@b-u.co.il
השאירי פרטים כאן

אבא אבן 8, הרצליה