ביוטי בוסטר

הטיפול החדש והיוקרתי של כוכבות הוליווד!
מדובר בגישה פורצת דרך המעניקה לחות לשכבות העמוקות של העור בעזרת חומצה הילארונית, המיוצבת בטכנולוגיה ייחודית ומאפשרת ספיחה של מים ושימורם לתקופה ארוכה

ביוטי בוסטר לעונת החורף

עונת החורף היא הזמן הטוב ביותר לתת לעור הפנים שלכם טיפול מפנק ומבריא. שינויי מזג האוויר, הגשם, הקור והאוויר היבש, הם שילוב בעייתי. עכשיו זה הזמן המומלץ ביותר להקדיש תשומת לב מיוחדת לעור הפנים שקצת מאבד מהזוהר והחיוניות שלו. איכות העור שלנו נפגעת עם התבגרותנו.
תפקודה וכמותה של החומצה ההיאלרונית (האחראית על הריכוז הבריא של מולקולות מים בעור) נפגעת, והיא מאבדת חלק ניכר מיכולתה לספוח מים ולהחזיקם. זו הסיבה להתייבשות העור שלנו וקבלת מראה ותחושה של עור יבש, מחוספס וחסר אלסטיות. הטיפול נעשה באזורי הפנים, הצוואר, הידיים והמחשוף, מטפל בקמטוטים עדינים ובשיפור מראה העור ומרקמו, גם בעקבות אקנה או מנזקי השמש. את הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים בלבד המחדירים את החומר לעור בעזרת מחט דקיקה.
אורכו של טיפול הינו בין 15-25 דקות. החומר המוזרק הוא חומצה היאלרונית, ויטמינים, חומצות אמינו ועוד. בתום סדרה של ארבעה טיפולים (אחת לשלושה שבועות) כאלו יקבל העור מראה זוהר ותחושה של אלסטיות, מיצוק ורכות. הטיפול מבטיח הישארות העור בריא ופעיל ובנוסף משמר לתקופה ארוכה יותר את טיפולי ההזרקות בחומצה היאלרונית.

הבונוס הנוסף הטיפול משמר את תוצאות ההזרקות למשך זמן ארוך יותר

הטיפול מטפל בקימטוטים העדינים, באזורים שאנו לא רוצים לנפח, ולכן מתאים ביותר לפנים, צוואר, דקולטה (מחשוף) וידיים. ישנן אפילו נשים שעוברות טיפולים במרפקים, ובברכיים. בזכות שילוב החומרים המעולים, והטכניקה העור הופך להיות מוצק, אלסטי, וזוהר יותר.

טיפול הביוטי בוסטר

טיפולים קשורים

עיבויי ומילוי שפתיים

pic1

מתיחת פנים עם חוטים

pic8

חומצה הילורואנית

pic4

ביוטי בוסטר

pic2

יצירת קשר

צרי קשר עכשיו

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם

טלפון: 09-7777021 חיוג מהיר: 6772*
כתובת: אבא אבן 8, הרצליה 
דוא"ל: info@b-u.co.il
השאירי פרטים כאן

אבא אבן 8, הרצליה