נעמה קסרי

כל מי שקצת מכירה אותי יודעת שהמסע שלי לעולם האסתטיקה והיופי החל כבר לפני שנים רבות.
בשנים האחרונות החלו לפנות אליי נשים לייעוץ והכוונה לגבי הטיפולים הקיימים כיום לשימור המראה, ואני תמיד עונה לכולן באהבה ואפילו משתפת אותן בטיפולים שאני עושה .

זה כבר מעל לשנה שאני עובדת על הקמה של קליניקה, ולאורך כל התהליך הובילה אותי המחשבה לאיזה קליניקה הייתי רוצה להגיע, איך הייתי רוצה להרגיש לפני הטיפול, במהלך הטיפול וגם אחריו, ומשם התחיל הגרעין לנבוט.
הרכבתי צוות של נשים מקצועיות , מקסימות ומנוסות, כל אחת בתחומה, ללא פשרות!

הקמתי קליניקה לנשים בלבד המתמחה בטיפולי אסתטיקת הפנים ומביאה את כל החידושים בעולם האסתטיקה, בדגש על החומרים המובילים בעולם.
הקליניקה מעוצבת כך שכל אחת תרגיש מיוחדת, תתנתק ולו לשעה אחת מהמרוץ היומיומי, ותקבל את מלוא תשומת הלב.
כשהגיע הרגע לבחור את השם, ותאמינו לי שזה לא היה קל, היה לי חשוב שזה ישקף את האני מאמין שלי , שהוא ,
שלכל אישה יש את היופי והייחוד שלה, לנו נותר רק להעצים ולשמר אותו.

כדברי המשורר נ. אלתרמן: "ישנן יפות יותר ממנה, אך אין יפה כמוה".
מכאן בעצם נולד השם של המקום "BU" – תהיי את!

BU היא קליניקת החלומות שלי.
באהבה,
נעמה.
הסיפור שלנו


בשנים האחרונות טיפולי אסתטיקת הפנים הפכו להיות חלק משגרת הטיפוח של נשים, הטיפולים הרבה יותר זמינים וקלים. תחום זה מתפתח במהירות ומושקעים כספים רבים לפיתוח ומחקר בנושא.
מתוך רצון להיות מובילות בתחום, גם אנו עשינו מחקר לא קטן על החידושים בתחום אסתטיקת הפנים, ודאגנו להביא לקליניקה את כל החומרים והחידושים שקיימים כיום.
בחירת החומרים הינה דבר חשוב ביותר, וכל חומרי ההזרקה איתם אנו עובדות הוא באישור משרד הבריאות הישראלי, תו תקן אירופאי, ולחלקם אפילו אישור FDA אמריקאי.

  

המשימה שלנו היא לגרום לכן הלקוחות להרגיש החשובות ביותר, כי מבחינתנו זה באמת מה שאתן. לכן השקענו רבות בנראות המרפאה, בחוויית האירוח, ובאווירה. אנו מעניקות שירות מעולה ( מעל ומעבר לציפיות) משקיעות מאמצים מיוחדים ונותנות איכות ללא פשרות.
החזון של ב –BU  הוא להיות הקליניקה בה תרגישי בטוחה, יפה ורגועה כי אנחנו רוצות לאפשר לכל אישה מכל מקום בארץ להגיע ולקבל את הטיפול אותו היא רוצה, לתת לך את השירות הטוב ביותר כי כשאת מרוצה את השגרירה הכי טובה שלנו.לתיאום פגישת ייעוץ חינם מלאי פרטייך